במסגרת סדנאות הצילום של איה נוכל להתאים עבורכם סדנה פרטית, לקבוצה סגורה.

הסיורים מתאימים לימי גיבוש בעבודה, לחגיגות ימי הולדת ולכל מטרה.

המאפיין את סדנאות הצילום החד פעמיות הינו השילוב בין הדרכת צילום והדרכה של האזור בו אנו מסיירים. זה נעשה בצורה נעימה, קצת אנקדוטות וסיפורים על האזור כתוספת נחמדה להסברים המקצועיים על יסודות הצילום: קומפוזיציות עדשות, צמצמים ומהירויות ועוד בהתאם לרמת המשתתפים.

אורך הסדנאות : בין שלוש שעות לחצי יום

/

מבט לעיר העתיקה

ירושלים – עין כרם

נתחיל את הסיור בתצפית על השכונה ונתמודד עם תנאי תאורה בצילומי נוף. מדידות אור וקומפוזיציות שונות. משם נרד לטייל ברחובותיה המתעוררים בקירות האבן הירושלמית והצימחיה היפה בבתים. נבקר בכנסיות ובמנזרים שבשכונה. נתמודד עם חשיפות ארוכות במקומות סגורים בתאורות שונות נצלם את המבנים המיוחדים גם מבחוץ כצילומי ארכיטקטורה ונקנח בצילומי פורטרטים של נזירים ומתפללים.


/

שוק מחנה יהודה

שוק מחנה יהודה ושכונת נחלאות בירושלים

נשוטט בסמטאות השוק , נצלם את השוק הצבעוני עם האווירה המייחדת אותו. את הצבעים והריחות, את הקונים בשוק. לאחר מכן נחצה את הכביש ונגיע לשכונת נחלאות שם נצלם את סמטאות השכונה, את החלונות היפים ואת תושביה המיוחדים.


/

ירושלים – העיר העתיקה

ירושלים – העיר העתיקה וכנסית הקבר

סיור בעיר העתיקה. צילום סמטאותיה והשוק הצבעוני. ביקור במקום הקדוש לנוצרים : כנסית הקבר. ביקור באכסניה האוסטרית וצילומי תצפית מהגג שלה וסיום בצילומי אוירת המתפללים היהודים בכותל.


/

סיור בעכו

סיור בעכו

סיור בעיר העתיקה של עכו, נתחיל בהליכה על חומות העיר נמשיך בשיטוט וצילום השוק וסמטאותיו הדוכנים הציבעוניים, הנשים שעסוקות בקניותיהן, הילדים המשחקים בסמטאות. ביקור בחמאם הטורקי ובאולמות האבירים וסיום בצילומי שקיעה מעל הים.


/

חיפה

סיור בחיפה

נתחיל את סיורנו בטיילת לואי לצילומים פנורמיים של העיר חיפה והמפרץ. משם נרד לסיור מודרך בגנים הבאהיים נצלם את הפריחה הנהדרת, משחקי המים, המדרגות והגינון , בסיום הסיור בגנים (סיור של כשעה) נרד לואדי ניסנס דרך מדרגות גזאלי . נקנח את הסיור במושבה הגרמנית עם דגש לארכיטקטורה של השכונה.


/

רמלה

סיור בעיר רמלה

נתחיל בבריכת הקשתות, נצלם את הקשתות היפות המשתקפות במים, נשוט בסירות בבריכה. משם ב"הקפצת רכבים" נסע כחמש דקות למגדל הלבן. נתצפת על רמלה והסביבה ונצלם צילומים פנורמיים. משם עם הרכבים לאזור השוק והמסגדים. נסייר בשוק הצבעוני והפוטוגני מאד. סביבה של אוכלוסיה שונה ומגוונת. נסיים ליד מסעדת חליל – "החומוס הטוב ביותר במזרח התיכון" .


/

פלורנטין

סיור בפלורנטין ובמושבה האמריקאית

נתחיל את סיורנו במושבה האמריקאית הפסטורלית במרכז תל אביב. נבקר בכנסית עימנואל הקטנה ומשם נמשיך דרך המוסכים, הגראפיטי הרבים , בתי המלאכה הזעירה לכוון פלורנטין. השכונה המתחדשת , מלאת בתי הקפה, הבארים הגלריות והאמנים. אם יספיק הזמן נקנח בשוק לוינסקי.


/

יפו

נמל יפו והעיר העתיקה

נפגש בכיכר השעון ביפו, נסייר בשוק הפשפשים, נעלה ליפו העתיקה. נצלם מפסגת הר הפעמון ומשם דרך סמטאות יפו נרד לנמל, נצלם את אווירת הנמל, הדייגים, הרשתות, השתקפויות במים נסיים בנקודת ההתחלה.